Transport Kolejowy - Captrain Polska sp.z.o.o.

Oferta

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, za pośrednictwem maila: oferty@captrain.pl
lub formualarza kontaktowego.

Oferta produktowa Captrain Polska:

  1. Transport kolejowy towarów masowych – węgiel, kruszywa, kontenery, paliwa, materiały budowlane, chemia, biomasa, itp.
  2. Transporty specjalistyczne – szyny kolejowe (w tym szyny 120 m), maszyny kolejowe, transporty ponadgabarytowe.
  3. Obsługa bocznic.
  4. Wynajem taboru.
  5. Inne – consulting, drobne naprawy taboru, etc.

Oferta terytorialna Captrain Polska

Spółka, której właścicielem jest pośrednio SNCF-Geodis, dysponuje zapleczem, gwarantującym terminową i skuteczną realizację każdego zlecenia. Dzięki przynależności do europejskiej grupy kapitałowej - jest w stanie w bardzo krótkim czasie dokonać kalkulacji każdej, wyznaczonej przez Klienta, trasy na terenie Europy i podać zbiorczą cenę jednostkową niezależnie od ilości granic przekraczanych przez skład.

Captrain Polska operuje na terenie całego kraju, jednak z uwagi na przynależność do grupy kapitałowej specjalizuje się w przewozach z Czech i ze Śląska do Niemiec. W ramach przewozów całopociągowych, realizujemy zarówno duże zlecenia jak i przewozy spotowe. Wśród naszych klientów znajdują się takie firmy jak Jastrzębska Spółka Węglowa, TrackTec, czy ArcelorMittal Poland; obsługujemy również firmy spedycyjne oraz klientów zlecających pojedyncze transporty. W chwili obecnej obsługujemy przede wszystkim branżę stalową, węglową, petrochemiczną oraz rynek materiałów budowlanych, jednak jesteśmy otwarci również na inne rynki. Captrain Polska - jako jeden z nielicznych prywatnych przewoźników - oferuje przewozy transgraniczne z i do Białorusi oraz Ukrainy.

Dla zapewnienia komfortu Klienta oraz wysokiej jakości świadczonych usług, Captrain Polska systematycznie inwestuje w rozbudowę nowoczesnego systemu monitoringu. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu Klient w każdej chwili może uzyskać bardzo szczegółową informację o miejscu pobytu towaru w każdym momencie trwania zlecenia.

Więcej informacji na temat Captrain Polska jest dostępnych w naszej prezentacji w zakładce Do pobrania. Zapraszamy do kontaktu i złożenia zapytania ofertowego.